Вітаємо на сайті нашого садочка!

ДНЗ № 30 - добрий надійний заклад

Народився: 1968 рік. До  листопада 2011 року був  єдиним в місті дошкільним закладом зі статусом санаторного. В теперішній час він є  закладом загального типу. Завдяки розкішному саду, що розташований навкруги закладу, вихованці садка мають можливість за будь-яких погодних умов якомога більше часу проводити на свіжому повітрі, що позитивно впливає на їх самопочуття та стан здоров’я.

Дошкільний навчальний заклад працює з 7:0 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні.

Завдання дитячого садка:

формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності.

Шляхи реалізації завдань:
навчально-виховний процес дітей здійснюється за базовою програмою“ Дитина в дошкільні роки".
Діти забезпечуються збалансованим триразовим харчуванням, необхідним для їх нормального росту та розвитку.

Колектив:
молодий, творчий, завзятий

Працює під гаслом:
Дитина – це не глечик,
який треба наповнити,
А факел, який треба запалити.
А для цього потрібно самому горіти!

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.