Мукачево. ДНЗ № 30
 
Вітаємо на сайті нашого садочка!

Правила прийому

            Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своєї дитини в дитячому садочку.Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.Для цього необхіно заповнити форму у розділі  Електронна реєстрація    на данному сайті.

 

       Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

      Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

 

            Умови прийому дітей Відповідно до пункту 6 Положення "Про дошкільний навчальний заклад", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 305 та згідно з листом МОН Молоді та Спорту "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу" від 25.05.2011 року № 1/9-389 прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником на підставі таких документів:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють;

• медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

• довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

• свідоцтво про народження.

    Пунктом 5 статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" передбачено, що батьки або особи, які їх замінюють вносять плату за харчування дітей у розмірі, що не перевищує 50 % від вартості харчування на день. Плата за харчування дітей вноситься до банківських установ (їх філій) щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата. Перерахунок сплаченої квитанції за дні, які дитина не відвідувала дошкільний заклад, здійснюється в наступному місяці. Батьки повинні звітуватись про сплату перед вихователями протягом трьох днів.