Паспорт дитячого садка

Співають діти весело і дзвінко,

І відгомін летить з кута в куток:

Стоїть в Мукачеві іще одна "перлинка":

Наш любий ,рідний тридцятий  дитсадок!

Що таке сучасний дитсадок? Це, на нашу думку, потужна команда однодумців, які крокують нога в ногу до однієї спільної мети, це найбільш плідна та важлива ланка в системі освіти. Звідси ллється світло сучасної педагогіки, випливають її найкращі ідеї.

Життя висуває сьогодні надзвичайно актуальну проблему оперативного впровадження провідних наукових досягнень у практичну роботу з дітьми. Адже педагог - це старт, від якого дитина вирушить у незнайомий і цікавий світ життя.

Режим роботи

Дошкільний навчальний заклад № 30  працює за 12-годинним режимом роботи.

Щоденно: 7.00 - 19.00.

Вихідний: субота, неділя, святкові дні.

Завідуюча: Матола Емілія Омелянівна

Години прийому:  середа - 14.00 - 17.00.

Якісний склад груп

В дитячому садку функціонує 4 групи : з них 1 група для дітей раннього віку, яка працює за 12- годинним режимом роботи та 3 групи для дітей віком від З до 6 років.

Відомості про персонал закладу

Відповідно до штатного розпису колектив дошкільного закладу налічує 23 людини. З них: 12 чоловік педагогічного персоналу, 10 з яких мають вищу освіту.

Головна мета

Головна метa, яку поставив колектив - створити сприятливі умови для максимального пізнавального  розвитку дитини, її психіки, формування духовності, навичок комунікативності шляхом здоров'язбережувальних та здоров'яформувальних технологій.

Колектив закладу приймає активну участь і у житті міста, має активну життєву позицію щодо повноцінного та гармонійного розвитку особистості.

Ми завжди раді зустрічі з Вами!